VASD1-S12-D9-SIP CUI
  • Part Number: VASD1-S12-D9-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-9V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VASD1-S12-D9-SIP CUI
    VASD1-S12-D9-SIP CUI
    VASD1-S12-D9-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VASD1-S12-D9-SIP is described as DC/DC CONVERTER +/-9V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM