VASD2-S5-D15-SIP CUI
  • Part Number: VASD2-S5-D15-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2W +/-15V 67MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 190
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VASD2-S5-D15-SIP CUI
    VASD2-S5-D15-SIP CUI
    VASD2-S5-D15-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VASD2-S5-D15-SIP is described as CONVERTER DC/DC 2W +/-15V 67MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB