VAT1-S12-D9-SMT-TR CUI
  • Part Number: VAT1-S12-D9-SMT-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-9V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VAT1-S12-D9-SMT-TR CUI
    VAT1-S12-D9-SMT-TR CUI
    VAT1-S12-D9-SMT-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VAT1-S12-D9-SMT-TR is described as DC/DC CONVERTER +/-9V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE