VAWQ3-Q48-S15H CUI
  • Part Number: VAWQ3-Q48-S15H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V 200MA 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 94
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VAWQ3-Q48-S15H CUI
    VAWQ3-Q48-S15H CUI
    VAWQ3-Q48-S15H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VAWQ3-Q48-S15H is described as CONVERTER DC/DC 15V 200MA 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG