VAWQ6-Q24-S3R3H CUI
  • Part Number: VAWQ6-Q24-S3R3H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V 1A 3.3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 67
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VAWQ6-Q24-S3R3H CUI
    VAWQ6-Q24-S3R3H CUI
    VAWQ6-Q24-S3R3H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VAWQ6-Q24-S3R3H is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 1A 3.3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.