VBS20-S5-3R3 CUI
  • Part Number: VBS20-S5-3R3
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 20W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VBS20-S5-3R3 CUI
    VBS20-S5-3R3 CUI
    VBS20-S5-3R3 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBS20-S5-3R3 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 20W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED