VBSD1-S12-S3.3-DIP CUI
  • Part Number: VBSD1-S12-S3.3-DIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 333
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VBSD1-S12-S3.3-DIP CUI
    VBSD1-S12-S3.3-DIP CUI
    VBSD1-S12-S3.3-DIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBSD1-S12-S3.3-DIP is described as CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN