VBSD1-S24-S15-DIP CUI
  • Part Number: VBSD1-S24-S15-DIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 124
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VBSD1-S24-S15-DIP CUI
    VBSD1-S24-S15-DIP CUI
    VBSD1-S24-S15-DIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBSD1-S24-S15-DIP is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED