VBSD1-S24-S3.3-SIP CUI
  • Part Number: VBSD1-S24-S3.3-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 1,150
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VBSD1-S24-S3.3-SIP CUI
    VBSD1-S24-S3.3-SIP CUI
    VBSD1-S24-S3.3-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBSD1-S24-S3.3-SIP is described as CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM