VBSD1-S5-S15-DIP CUI
  • Part Number: VBSD1-S5-S15-DIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 166
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VBSD1-S5-S15-DIP CUI
    VBSD1-S5-S15-DIP CUI
    VBSD1-S5-S15-DIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBSD1-S5-S15-DIP is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM