VBSD1-S5-S15-SIP CUI
  • Part Number: VBSD1-S5-S15-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 896
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VBSD1-S5-S15-SIP CUI
    VBSD1-S5-S15-SIP CUI
    VBSD1-S5-S15-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBSD1-S5-S15-SIP is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM