VEFT1-S12-S12-SMT-TR CUI
  • Part Number: VEFT1-S12-S12-SMT-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 1W 12V 83MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,348
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VEFT1-S12-S12-SMT-TR CUI
    VEFT1-S12-S12-SMT-TR CUI
    VEFT1-S12-S12-SMT-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VEFT1-S12-S12-SMT-TR is described as CONVERTER DC/DC 1W 12V 83MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM