VESD2-S24-D5-SIP CUI
  • Part Number: VESD2-S24-D5-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2W +/-5V 200MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 80
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VESD2-S24-D5-SIP CUI
    VESD2-S24-D5-SIP CUI
    VESD2-S24-D5-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VESD2-S24-D5-SIP is described as CONVERTER DC/DC 2W +/-5V 200MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE