VFB400W-Q48-S12 CUI
  • Part Number: VFB400W-Q48-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 400W DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFB400W-Q48-S12 CUI
    VFB400W-Q48-S12 CUI
    VFB400W-Q48-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB400W-Q48-S12 is described as DC/DC CONVERTER 12V 400W DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"