VFB400W-Q48-S24N CUI
  • Part Number: VFB400W-Q48-S24N
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 400W DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFB400W-Q48-S24N CUI
    VFB400W-Q48-S24N CUI
    VFB400W-Q48-S24N is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB400W-Q48-S24N is described as DC/DC CONVERTER 24V 400W DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK