VFB400W-Q48-S5 CUI
  • Part Number: VFB400W-Q48-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 400W DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFB400W-Q48-S5 CUI
    VFB400W-Q48-S5 CUI
    VFB400W-Q48-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB400W-Q48-S5 is described as DC/DC CONVERTER 5V 400W DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM