VFSD1-S12-S3.3-SIP CUI
  • Part Number: VFSD1-S12-S3.3-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 623
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VFSD1-S12-S3.3-SIP CUI
    VFSD1-S12-S3.3-SIP CUI
    VFSD1-S12-S3.3-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFSD1-S12-S3.3-SIP is described as CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V