VFSD1-S5-S3.3-SIP CUI
  • Part Number: VFSD1-S5-S3.3-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 232
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VFSD1-S5-S3.3-SIP CUI
    VFSD1-S5-S3.3-SIP CUI
    VFSD1-S5-S3.3-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFSD1-S5-S3.3-SIP is described as CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE