VFSD2-S12-S15-SIP CUI
  • Part Number: VFSD2-S12-S15-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2W 15V 133MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFSD2-S12-S15-SIP CUI
    VFSD2-S12-S15-SIP CUI
    VFSD2-S12-S15-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFSD2-S12-S15-SIP is described as CONVERTER DC/DC 2W 15V 133MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.