VHB100W-Q48-S24 CUI
  • Part Number: VHB100W-Q48-S24
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 24V 4.17A 100W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 46
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB100W-Q48-S24 CUI
    VHB100W-Q48-S24 CUI
    VHB100W-Q48-S24 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB100W-Q48-S24 is described as CONVERTER DC/DC 24V 4.17A 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.