VHB150R-T110-S12 CUI
  • Part Number: VHB150R-T110-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 150W 12V 12.5A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 54
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB150R-T110-S12 CUI
    VHB150R-T110-S12 CUI
    VHB150R-T110-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB150R-T110-S12 is described as DC/DC CONVERTER 150W 12V 12.5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.