VHB150W-Q24-S48 CUI
  • Part Number: VHB150W-Q24-S48
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 48V 3.12A BRICK
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 12
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB150W-Q24-S48 CUI
    VHB150W-Q24-S48 CUI
    VHB150W-Q24-S48 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB150W-Q24-S48 is described as DC/DC CONVERTER 48V 3.12A BRICK. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ