VHB200W-Q24-S28 CUI
  • Part Number: VHB200W-Q24-S28
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 28V 7.14A 200W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 159
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB200W-Q24-S28 CUI
    VHB200W-Q24-S28 CUI
    VHB200W-Q24-S28 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB200W-Q24-S28 is described as CONVERTER DC/DC 28V 7.14A 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP