VHB200W-Q24-S5 CUI
  • Part Number: VHB200W-Q24-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V 40A 200W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 6
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB200W-Q24-S5 CUI
    VHB200W-Q24-S5 CUI
    VHB200W-Q24-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB200W-Q24-S5 is described as CONVERTER DC/DC 5V 40A 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE