VHB350-D48-S5 CUI
  • Part Number: VHB350-D48-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 350W 5V 70A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 35
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB350-D48-S5 CUI
    VHB350-D48-S5 CUI
    VHB350-D48-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB350-D48-S5 is described as CONV DC/DC 350W 5V 70A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM