VHB50W-Q24-S3R3 CUI
  • Part Number: VHB50W-Q24-S3R3
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V 10A 33W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 88
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB50W-Q24-S3R3 CUI
    VHB50W-Q24-S3R3 CUI
    VHB50W-Q24-S3R3 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB50W-Q24-S3R3 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V 10A 33W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X