VHB75-D12-S24 CUI
  • Part Number: VHB75-D12-S24
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 24V OUT 75W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VHB75-D12-S24 CUI
    VHB75-D12-S24 CUI
    VHB75-D12-S24 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB75-D12-S24 is described as CONVERTER DC/DC 24V OUT 75W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V