VQB100R-T110-S5 CUI
  • Part Number: VQB100R-T110-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 100W 5V 20A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 50
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VQB100R-T110-S5 CUI
    VQB100R-T110-S5 CUI
    VQB100R-T110-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VQB100R-T110-S5 is described as DC/DC CONVERTER 100W 5V 20A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK