VQE50W-Q24-S15 CUI
  • Part Number: VQE50W-Q24-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V 3.33A 50W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 111
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VQE50W-Q24-S15 CUI
    VQE50W-Q24-S15 CUI
    VQE50W-Q24-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VQE50W-Q24-S15 is described as CONVERTER DC/DC 15V 3.33A 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE