VWRAS2-D12-D9-SIP CUI
  • Part Number: VWRAS2-D12-D9-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC +/-9V OUT 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 213
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VWRAS2-D12-D9-SIP CUI
    VWRAS2-D12-D9-SIP CUI
    VWRAS2-D12-D9-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRAS2-D12-D9-SIP is described as CONVERTER DC/DC +/-9V OUT 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A