VWRAS2-D24-D15-SIP CUI
  • Part Number: VWRAS2-D24-D15-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC +/-15V OUT 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 738
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VWRAS2-D24-D15-SIP CUI
    VWRAS2-D24-D15-SIP CUI
    VWRAS2-D24-D15-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRAS2-D24-D15-SIP is described as CONVERTER DC/DC +/-15V OUT 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M