VWRBS1-D48-S12-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS1-D48-S12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VWRBS1-D48-S12-SIP CUI
    VWRBS1-D48-S12-SIP CUI
    VWRBS1-D48-S12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS1-D48-S12-SIP is described as CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"