VWRBS1-D48-S15-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS1-D48-S15-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VWRBS1-D48-S15-SIP CUI
    VWRBS1-D48-S15-SIP CUI
    VWRBS1-D48-S15-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS1-D48-S15-SIP is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"