VWRBS2-D48-S3.3-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS2-D48-S3.3-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VWRBS2-D48-S3.3-SIP CUI
    VWRBS2-D48-S3.3-SIP CUI
    VWRBS2-D48-S3.3-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS2-D48-S3.3-SIP is described as CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"