VWRBS2-D5-S12-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS2-D5-S12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V OUT 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 287
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VWRBS2-D5-S12-SIP CUI
    VWRBS2-D5-S12-SIP CUI
    VWRBS2-D5-S12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS2-D5-S12-SIP is described as CONVERTER DC/DC 12V OUT 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM