VWRBT3-D12-S3.3-SMT-TR CUI
  • Part Number: VWRBT3-D12-S3.3-SMT-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 3W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VWRBT3-D12-S3.3-SMT-TR CUI
    VWRBT3-D12-S3.3-SMT-TR CUI
    VWRBT3-D12-S3.3-SMT-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBT3-D12-S3.3-SMT-TR is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 3W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F