VYB10W-Q24-S15 CUI
  • Part Number: VYB10W-Q24-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 10W 15V 666MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 287
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB10W-Q24-S15 CUI
    VYB10W-Q24-S15 CUI
    VYB10W-Q24-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB10W-Q24-S15 is described as CONVERTER DC/DC 10W 15V 666MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM