VYB15W-Q48-D12 CUI
  • Part Number: VYB15W-Q48-D12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15W +/-12V 625MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 58
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB15W-Q48-D12 CUI
    VYB15W-Q48-D12 CUI
    VYB15W-Q48-D12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB15W-Q48-D12 is described as CONVERTER DC/DC 15W +/-12V 625MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM