VYB15W-Q48-D15 CUI
  • Part Number: VYB15W-Q48-D15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15W +/-12V 500MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 60
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB15W-Q48-D15 CUI
    VYB15W-Q48-D15 CUI
    VYB15W-Q48-D15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB15W-Q48-D15 is described as CONVERTER DC/DC 15W +/-12V 500MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM