VYB20W-Q48-D12 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q48-D12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 20W +/-12V 833MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 542
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q48-D12 CUI
    VYB20W-Q48-D12 CUI
    VYB20W-Q48-D12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q48-D12 is described as CONVERTER DC/DC 20W +/-12V 833MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 89DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB