VYB20W-Q48-D15 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q48-D15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 20W +/-15V 667MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 55
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q48-D15 CUI
    VYB20W-Q48-D15 CUI
    VYB20W-Q48-D15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q48-D15 is described as CONVERTER DC/DC 20W +/-15V 667MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB