VYB20W-Q48-S12 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q48-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 20W 12V 1.67A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 47
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q48-S12 CUI
    VYB20W-Q48-S12 CUI
    VYB20W-Q48-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q48-S12 is described as CONVERTER DC/DC 20W 12V 1.67A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.