VYB20W-Q48-S12-H CUI
  • Part Number: VYB20W-Q48-S12-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 1.667A THRU
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 108
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q48-S12-H CUI
    VYB20W-Q48-S12-H CUI
    VYB20W-Q48-S12-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q48-S12-H is described as DC/DC CONVERTER 12V 1.667A THRU. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE