VYC30W-Q24-T515-H CUI
  • Part Number: VYC30W-Q24-T515-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERT 5, +/-15V 30W THRU
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VYC30W-Q24-T515-H CUI
    VYC30W-Q24-T515-H CUI
    VYC30W-Q24-T515-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYC30W-Q24-T515-H is described as DC/DC CONVERT 5, +/-15V 30W THRU. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK