VYC30W-Q48-D15-H CUI
  • Part Number: VYC30W-Q48-D15-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 1A THRU
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 84
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYC30W-Q48-D15-H CUI
    VYC30W-Q48-D15-H CUI
    VYC30W-Q48-D15-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYC30W-Q48-D15-H is described as DC/DC CONVERTER +/-15V 1A THRU. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"