VYC30W-Q48-S15-H CUI
  • Part Number: VYC30W-Q48-S15-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 2A THRU
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 45
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYC30W-Q48-S15-H CUI
    VYC30W-Q48-S15-H CUI
    VYC30W-Q48-S15-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYC30W-Q48-S15-H is described as DC/DC CONVERTER 15V 2A THRU. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"