CFED-A7BP-212.5TS Cardinal Comp
  • More about CFED-A7BP-212.5TS Cardinal Comp
    CFED-A7BP-212.5TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CFED-A7BP-212.5TS is described as OSC XO 212.50MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE