CPPC1L-A7BP-125.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPC1L-A7BP-125.0TS Cardinal Comp
    CPPC1L-A7BP-125.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC1L-A7BP-125.0TS is described as OSC XO 125.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM