CPPC4-A7BP-40.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPC4-A7BP-40.0TS Cardinal Comp
    CPPC4-A7BP-40.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC4-A7BP-40.0TS is described as OSC XO 40.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE