CPPC5Z-A7BR-20.0TS Cardinal Comp
  • More about CPPC5Z-A7BR-20.0TS Cardinal Comp
    CPPC5Z-A7BR-20.0TS is manufactured by Cardinal Comp and is categorized in the General Oscillators category. CPPC5Z-A7BR-20.0TS is described as OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Cardinal Comp
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ